لطفا قبل از ثبت سفارش نهایی، کالای خود را با دقت انتخاب نمایید امکان استرداد وجه و کالا میسر نمی باشد.

سیاست حریم خصوصی چیست؟

سیاست حریم خصوصی به معنای پاره ای از ضوابط مربوط به حفظ هویت و اطلاعات مربوط به افراد است.

ما با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل هستیم، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سامانه، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، وارد کردن اطلاعات خواسته شده لازم است.

کاربران می‌توانند چندین آدرس را در حساب کاربری خود ثبت کنند. نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در سایت ما و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از مولتی یدک، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر اطلاعاتی هستند که ما به آنها دسترسی داریم.

فروشگاه اینترنتی مولتی یدک از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

تغییرات در این برگه بسیار کم صورت می گیرد، با این وجود در صورت انجام تغییرات جدید در سایت، ما آن ها را در این صفحه اعمال خواهیم نمود. توجه داشته باشید که استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش قوانین ما می باشد.

در صورت هر ابهام و سؤال، می‌توانید به ما اطلاع دهید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

اطلاعات سایت «مولتی یدک» شامل: نام، عنوان، آدرس و شماره تماس، همواره در دسترس هستند.